Ессе Диво

Життя таке неймовірне і чудне ....

 

Скоро зійде на небі Різдвяна зірка, саме час для різдвяного дива....

 

А що таке диво ? Яке воно ???

Це зустріти друга, якого загубив ? чи коли просто все добре ?

 

Диво... спить моя донечка, а за стіною син.

Диво... колись не вберегти кохання,  і знайти нове...

Диво.... коли змушена слідкувати за своїми думками і мріями, бо вони збуваються раніше, ніж я до цього готова.

 

Жити мені шалено цікаво, може тому, що люблю жити шалено J

Люблю пізнавати та творити.

 

Деякі мої відкриття протягом останніх років.

 

Чи є бог ? Думаю, що так. Причому він є у всьому, в любові, в мені і в кожному. Він поруч. Хтось спілкується з ним подумки, хтось в церкві. Хтось шукає шлях до бога, а хтось просто відкрив його в своєму серці.

 

Чи є янголи ? Думаю, що так.  Я не буду вдаватися в теорію, їх природу та давати наукові визначення. Нехай це роблять теологи та психологи. На власному досвіді не раз перевірила, що так. Допомагали в різних ситуаціях.  Наприклад шукала одного разу один будинок в районі Бесарабки. Запамятала по карті де він має бути, але адресу не запамятала. Блукала  півгодини по околицям, а от його не могла знайти. Тільки попросила допомогти ... і ноги завели куди потрібно, може логіка стала працювати краще... Звертайтесь по допомогу до світлих сил...це працює. Я сама дуже тверезо-мисляча людина, думала що це казки, доки не спробувала. Якщо є Бог, то логічно, що є янголи.

 

Для чого ми тут ?  У кожного своє завдання, чи «місія», як кажуть психологи. Звісно, що бути щасливими, любити і бути коханими і робити щось своє. Ось це «своє» у кожного різне. Для когось – головне бути дружиною і матірю, для когось – міняти світ, для когось навчати. Тобто це може бути професія, може бути заняття, хобі,  щось інше. Важливо зрозуміти своє призначення. Бо виконання свого призначення робить життя людини повним. Я зрозуміла, що моє призначення – створювати, творити, міняти світ на краще. Я «вірус змін», мені все хочеться вдосконалити J. Я змінюю місця роботи, проте не зраджую своєму призначенню.   

 

Чи є межі у здібностях людини ? Немає... Я перечитала трохи літератури з духовного розвитку людини і стала практикувати різні речі, налаштовувати себе то на спокійний стан, то на більш активний. По природі я дуже емоційна людина, хоча зовні можу цього не показувати. Іноді бувало досить важко в потрібний момент «не думати про роботу», а «на роботі» навпаки бути в тонусі.  Я шукач і трудоголік. Я стала за допомогою уяви працювати над своїм духовним розвитком... і ... стала коли треба спокійнішою, коли треба більш енергійною, коли треба витриманою та концентрованою.  Справді можна перебувати на різному «вібраційному рівні/духовному рівні». На вищому рівні ми легше реалізовуємо свої задуми, легше міняємо реальність.

 

Як простий приклад. Спробуйте зранку комусь нагрубити і поспостерігайте як складеться день. А спробуйте навпаки спокійно відреагувати на роздратовані зауваження близьких, віджартуватися, підняти комусь настрій і..... У першому випадку... швидше всього щось або хтось вас роздратує. У другому....як не дивно як правило день складається чудово. Якщо продукувати світло, добро, любов – це ж саме притягуєш. Якщо продукуєш негатив щодо себе, щодо інших – це й маєш. Висновок. Подібне притягує подібне – це правда.   

 

Любов чи робота ?

 

Неправильне питання.

 

Ще зі школи я була орієнтована на карєру, була цілеспрямованою та знала що хочу. Плюс мала відповідні здібності. Отримала хорошу освіту, потім розвивалася професійно досить швидко.  Проте життя внесло свої корективи, на моє шастя. Одружилася після другого курсу, народила першу дитину в 23 роки, другу в 26. При цьому карєра розвивалася чудово, дома я довго не сиділа. Але одружитися та народити дітей, це ще не значить стати Жінкою.

 

Правильно підказувала мені Інна Кононова (яка сама є Жінкою :), що бути Жінкою -  любити, кохати та бути коханою. За всією моєю занятістю цьому було дуже мало місця в моєму житті, незаважаючи на чоловіка та дітей. В сімї вмерло кохання, яке було на початку. Чогось не вберегли, недопрацювали.

 

Я зустріла іншого Чоловіка, з яким я відчула себе Жінкою. Згодом зустріла Чоловіка, який кохав мене і якого я кохала. З ним я вчилась любити і кохати. Я розвелась, мирно влаштувала стосунки із колишнім чоловіком і дітьми. Ми розстались спокійно і мирно, без скандалів і бруду. Хто вмів кохати, вміє розставатись гідно.  

 

Але.....через пів-року останнього розриву був на небі повний місяць ...

 

Ми гуляли з «колишнім чоловіком» на Володимирській гірці вдень, розмовляли. Тоді був повний місяць.  Щось зажевріло, я зрозуміла, що нам може бути добре. Я повернулася.

 

Життя нас вчить, дає ситуації та людей, які змушують нас вчитися та робити висновки. Я вивчала «урок любові» з іншим чоловіком. Це було Прекрасно і Правдиво.

 

З «колишнім чоловіком», який і є теперішнім чоловіком ми по іншому глянули на наші попередні стосунки, проаналізували їх, засвоїли уроки. Того кохання не стало...

 

Але розгорілося нове ...  Кохання щодня має ставати більше... Ми пізнаємо світ, відкриваємо один одному різні його грані.

 

Кохання – це Диво. Кохання дивує. Коли кохають, дивують один одного.   

 

З Різдвом !

 

Дорогие Люди, Современники, Соотечественники!

Завершая такой непростой год, мы благодарим всех, кто обратился в наш Центр за помощью, благодарим за доверие и совместное творчество по улучшению сложных жизненных ситуаций.

Мы благодарим всех, кто просто заходил на наш сайт и читал статьи, которые мы пишем для вас. Мы благодарим всех, кто только собирается прийти, но решается. Благодарим всех, кто ещё ничего о нас не знает, но в нужное время узнает, и придет.

Позвольте добавить наши психологические пожелания к множеству уже услышанных вами, ведь в эти предпраздничные дни все желают друг другу то, что считают важным.

Внешнее – это отражение внутреннего, поэтому желаем вам завершения всех внутренних конфликтов. Пусть в вашем внутреннем мире добро всегда побеждает зло, вы поймёте это по своим собственным мыслям и эмоциям.

Желаем вам приятных эмоций и глубоких чувств, лёгкости и тепла в сердце, бодрости в теле.

Пусть ваши сны будут интересными и красочными, а пробуждения радостными.

Пусть ваш разум будет местом, где царят только правильные и полезные мысли.

Пусть в вашу жизнь приходят те люди и события, которых вы заслуживаете.

Поэтому желаем вам быть самыми лучшими, какими только сможете. Не потому что вас похвалят, а потому что быть самым лучшим вариантом себя – невероятное удовольствие.

До встречи в нужное время! Коллектив Центра Психологии


Закрыть окно